Oferta

Meble na wymiar

Nasza oferta dotyczy przede wszystkim produkcji mebli na wymiar. Naszą szeroką ofertę najlepiej będzie skrócić stwierdzeniem, że wykonujemy... wszystko. Dla naszych Klientów przygotowaliśmy już dziesiątki zestawów kuchennych i łazienkowych, szaf przesuwnych, mebli biurowych, dziecięcych i pokojowych. Cenimy sobie indywidualne pomysły, dlatego nasza oferta obejmuje również huśtawki, piaskownice, antresole i dokładnie to, o czym Państwo w tym momencie myślicie. Prosimy o zapoznanie się z galerią dotychczasowych realizacji, a następnie skontaktowanie się z nami w celu omówienia szczegółów współpracy. House Service gwarantuje wysoką jakość wykonania, solidność i krótki czas oczekiwania przy zachowaniu konkurencyjnych cen.Usługi remontowe

Zdajemy sobie sprawę, że wymiana mebli często wiąże się z przeprowadzeniem remontu danego pomieszczenia, dlatego postanowiliśmy poszerzyć swoją ofertę również o usługi budowlanoremontowe. Nasi fachowcy wykonują między innymi prace takie, jak: szpachlowanie, tynkowanie, układanie glazury i terakoty, malowanie oraz klejenie tapet, układanie podłóg, budowa sufitów podwieszanych i ścianek działowych, montaż drzwi oraz okien, armatury łazienkowej, jak i kuchennej. Gruntowne przemeblowanie wymaga niekiedy zmiany umiejscowienia gniazdek i kranów, dlatego zajmujemy się również pracami elektrycznymi oraz hydraulicznymi.


Usługi transportowe

Nie wyobrażamy sobie, aby nie pomagać naszym Klientom podczas remontów i umeblowań. Wychodzimy naprzeciw potrzebom konsumenckim i zajmujemy się również przewozem towaru, przeprowadzkami oraz zakupami budowlanymi, które dowieziemy do Państwa.


Kontakt

Tel.:                         600-826-197
E-mail.:                   biuro@houseservice.olsztyn.pl
                              przemgorski@gmail.com
Adres warsztatu:     Jagiellończyka 45, 10-247 Olsztyn

 
House Service Przemysław Górski  

Zobacz koniecznie:

House service - szafy na wymiar Olsztyn | olx
 
House service - kuchnie na wymiar Olsztyn | panorama firm
 
House service - zabudowa wnętrz Olsztyn | oferia
 
House service - meble na wymiar Olsztyn | facebook

Home Oferta Realizacje Kontakt Home Cookies
Meble na zamówienie Kuchnie na wymiar Szafy na wymiar

House service - meble na wymiar Olsztyn
Google+