Nasi partnerzy

Przez cały okres działalności zadbaliśmy o zbudowanie sieci partnerskiej, dzięki której będziemy mogli zaoferować Państwu materiały lepszej jakości oraz konkurencyjne ceny. Dzisiaj kontakty te mają wymierny wpływ na klasę produktów, jakie Państwu dostarczamy. Nasi partnerzy są dla nas niezwykle istotni, ponieważ w razie gruntownych prac budowlanych, możemy Państwu zarekomendować rzetelną, znaną nam firmę.

Schody-Drewmet

Schody-Drewmet producent schodów i balustrad Producent schodów i balustrad. Oferuje schody drewniane, schody na beton, schody samonośne, schody półkowe, schody ażurowe, schody wewnętrzne, schody zabiegowe (jedno i wielozabiegowe), balustrady drewniane oraz poręcze.
Strona internetowa: www.schody-drewmet.pl
Schody-Drewmet producent schodów i balustrad

PBStol - Przemysław Borkowski

PBStol - Przemysław Borkowski meble na wymiar Firma z Białegostoku będąca producentem mebli najwyższej jakości w atrakcyjnej cenie. Wywodzi się z rodzinnych korzeni co daje gwarancje, że powierzacie Państwo wykonanie swoich mebli prawdziwym fachowcom. Powstała z myślą o dostarczeniu funkcjonalnych i ergonomicznych mebli na wymiar i schodów.
Strona internetowa: www.pbstol.pl PBStol - Przemysław Borkowski meble na wymiar

NKSchody

Firma rodzinna z niemalże trzydziestoletnim doświadczeniem w branży stolarskiej, od 1999 roku specjalizująca się w produkcji schodów z drewna według zamówień klienta. W ich ofercie znajdą Państwo zarówno schody drewniane, jak i bolcowe. Realizacje tej firmy są efektem połączenia wiedzy technicznej, doświadczenia i kreatywności projektantów, a przede wszystkim wnikliwej analizy potrzeb naszych Klientów.
Strona internetowa: www.poznan.nkschody.pl NKSchody - Schody drewniane poznań

mgr inż. Karol Kopeć

Firma z województwa małopolskiego oferująca m. in. plany konserwacji i dokumentacje konserwatorskie, nadzór nad pracami konserwatorskimi przy drewnie, badanie stanu drewna rezystografem oporowym, ozonowanie drewna zabytkowego oraz dezynfekcję obiektów zabytkowych.
Strona internetowa: www.rezystograf.pl

Blum

Firma ta oferuje ciekawe i praktyczne systemy zawiasów, szuflad, podnośników do frontów górnych, a także akcesoriów do kuchni. Nowoczesne rozwiązania umożliwiają indywidualne projektowanie, większą swobodę ruchu, komfort przy czym świetnie się prezentują. BLUM dba o szczegóły, by każde rozwiązanie było łatwe, proste i przyjazne dla użytkownika. Dzięki technikom okucia posiadają wysoką jakość funkcjonując bardzo dobrze i przez wiele lat.

Egger

Producent płyt meblowych, blatów i paneli najwyższej jakości.  
 
 
 
 

Raum plus

Raumplus to firma będąca od dwóch pokoleń producentem drzwi przesuwnych, ścianek dzialowych oraz systemów zabudowy wnętrz. Firmę założył w roku 1986 Jürgen Guddas, który położył nacisk na bezkompromisową jakość, uczciwe zasady współpracy i szacunek dla klienta.

Kontakt

Tel.:                         600-826-197
E-mail.:                   biuro@houseservice.olsztyn.pl
                              przemgorski@gmail.com
Adres warsztatu:     Jagiellończyka 45, 10-247 Olsztyn

 
House Service Przemysław Górski  

Zobacz koniecznie:

House service - szafy na wymiar Olsztyn | olx
 
House service - kuchnie na wymiar Olsztyn | panorama firm
 
House service - zabudowa wnętrz Olsztyn | oferia
 
House service - meble na wymiar Olsztyn | facebook

Home Oferta Realizacje Kontakt Home Cookies
Meble na zamówienie Kuchnie na wymiar Szafy na wymiar

House service - meble na wymiar Olsztyn
Google+